Materiál pro výrobu terárií a akvárií

Kde se nacházíte: Úvodní stránka | Co nabízíme | Materiál pro výrobu terárií a akvárií

Terarijní plastová vodící lišta

– Dvojitá plastová vodící lišta pro terária s posuvnými skly – dnes zdaleka nejpoužívanější způsob otevírání terárií (pro sklo o tloušťce do 4mm).
– Nízká nebo vysoká

Akvarijní plastová vodící lišta

– Dvojité vedení pro skla 4 mm, lze vložit nejvýše 5 mm, ovšem bez možnosti posuvu

Hliníkové děrované plechy

– šířka – 4 cm, 10 cm
– slouží k odvětrávání u terárií

Silikon Mastersil neutrální – transparentní, šedá

Jednosložkový, nízkomodulový 100% silikon s neutrálním systémem vulkanizace bez zápachu. Výborná přilnavost k široké škále podkladů, vytváří trvale pružný spoj. Odolává UV záření, je stálobarevný s minimálním smrštěním. Nelze přetírat.

Silikon Mastersil univerzální – transparentní, černá, hnědá, šedá

Jednosložkový acetoxy 100% silikonový tmel bez rozpouštědel a parafínů. Vulkanizuje vzdušnou vlhkostí a vydává typickou octovou vůni. Výborně odolává povětrnostním vlivům, stárnutí, vlhkosti, čistícím prostředkům, praskání a blednutí. Zachovává si svoje vlastnosti v širokém rozpětí teplot.

Silikon Soudal univerzální – transparentní, černá

Soudal univerzální silikon – acetátový silikonový tmel univerzálně použitelný pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod. Může být použit na většinu podkladů mimo plastů. Trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření.

Mastersil lepidlo jumbo fix - bílá

JUMBO FIX je jednosložkové ekologické lepidlo (modifikovaný MS polymer) bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel. V průběhu vytvrzování (vzdušnou vlhkostí). Vysoká počáteční přídržnost při stropních a vertikálních aplikacích. Výborná přilnavost k porezním i hladkým materiálům.